پادری فانتزی پلی استر پشت کنفی ضد سر خوردن

پادری فانتزی پلی استر


قیمت حراج: 35,000 تومان

https://www.imgurl.ir/uploads/w36578_.jpg

پادری فانتزی پلی استر

 

 

این مشکل اکثر خانم های خانه دار است که دوست ندارند افراد خانواده با پای خیس از حمام یا سرویس بهداشتی بیرون بیایند . به این منظور نیز همیشه سعی دارند با پهن کردن یک پادری در داخل و یا بیرون از سرویس های بهداشتی نظافت خانه را حفظ نمایند.این پادری فانتزی نرم و لطیف و جاذب رطوبت قوی مشکل شما را برطرف میکند و علاوه بر این کارایی با طرح شیک و جذاب خود فضایی خاص و فانتزی به محیط شما میبخشد.

 

 

انتخاب پادری نیز اصول خاص خود را دارد .در هنگام  پادری می بایست به سایز آن توجه داشته باشید تا پوشش مناسبی از فضای مورد استفاده داشته باشد .همچنین پادری می بایست علاوه بر شیک بودن جاذب رطوبت نیز باشد و الیاف نرمی نیز  داشته باشد تا هنگامی که روی آن قدم می گذارید احساس ناراحتی نکنید و نیز باید از مواد مرغوبی تهیه شده باشد تا در نتیجه استفاده مداوم و شستشو خیلی زود پوسیده نشود و از بین نرود.

 

 

پیشنهاد ما به شما برای داشتن تمامی این موارد و امتیازات استفاده از این پادر های خاص پلی استر می باشد.از این محصول می توانید به عنوان پادری حمام و دستشویی استفاده نمائید . الیاف آن بسیار نرم است و پای شما را اذیت نمی کند ؛ همچنین آبگیر فوق العاده ای دارد و هنگام خروج از سرویس بهداشتی پای شما را کاملا خشک می کند.

 

 

ویژگی های محصول:

جنس %100 پلی استر

دارای پرزهای بسیار نرم

آبگیری فوق العاده

مناسب برای حمام و دستشویی

دور دوزی شده

دارای طرح های مختلف کارتونی

دارای پشتی کنفی برای جلوگیری از سر خوردن

 

قیمت این محصول 35000 تومان


قیمت حراج: 35,000 تومان

https://www.imgurl.ir/uploads/w36578_.jpg

لاوین مارکت پادری ,استر ,فانتزی ,استفاده ,داشته ,دارای ,پادری فانتزی ,داشته باشد ,جاذب رطوبت ,سرویس بهداشتی ,قیمت حراج منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اینجا همه چی هست آریا گرافیک فروش فلزیاب شیراز لشکر سایبری فدائیان رهبر ه جی ار گیمز دانلود آهنگ جدید - دانلود فیلم جدید ردیاب تهران CARDIO PULMONARY BYPASS- PRINCIPELS AND TECHNIQUES موویستان|برترین مرجع دانلود فیلم های جدید آپشن خودرو